top of page

ERICH RABEL

Tetovaniu sa venujem vyše desať rokov a zameriavam sa čierno-šedú realistiku. Do svojich prác sa snažím vniesť určitú emóciu.

 

Pred charitou som doteraz zatváral oči s určitým pocitom viny. Nedávno sa mi však v živote stalo niečo, čo zmenilo môj pohlad na veľa vecí. Preto som sa rozhodol založit tento klub a pomáhať.

 

Spojil som sa so Separom, ktorý ma s charitou bohaté skúsenosti a rád ma bude týmto projektom sprevádzať. Ďakujem Miki. Ďaľsie veľké ďakujem aj Patrikovi Matejčíkovi, vďaka ktorému to bude šlapať.

 

Ďakujem aj Vám, ktorí sa rozhodnú podporiť a pomáhať.

POD KRÍDLAMI DOMINIKY

Pre neziskovú organizáciu Pod Krídalmi Dominiky sme počas posledného 3 mesačného obdobia vyzbierali viac ako 2850€ aj vďaka ostatným tatérom z InkFamous Tattoo Gallery ktorý venovali všetok svoj zisk z dvojdňovej tatérskej akcie ktorú sme zorganizovali.

SVETIELKO POMOCI

SVETIELKO POMOCI je členom Asociácie Hospicovej a Paliatívnej Starostlivosti Slovenska. Poskytuje kontinuálnu celoročnú pomoc deťom s onkologickými a hematologickými ochoreniami v liečbe, po liečbe, v terminálnom štádiu života, ich rodinám a podporuje rodiny, ktoré stratili dieťa v dôsledku rakoviny. Pomoc je bezplatná a poskytovaná v rámci Košického a Prešovského kraja. Viac informácií nájdete na ich webovej stránke www.svetielkopomoci.sk alebo na ich facebookvej stránke

IBAN: SK20 0900 0000 0006 6087 6163

Toto je IBAN pre bankový účet organizácie SVETIELKO POMOCI n.o.

SCREENSHOT S POTVRDENÍM O PLATBE TREBA ZASLAŤ NA:

bottom of page